Klik for stort kort internt

Klik for stort kort internt

Download Foreningsliste

Assels-Sillerslev Beboerforening
Kjeld Bak
Lunden 8
7990 Øster Assels
+45 2294 1705
assels@ldr.dk
Til Websiden

Bjergby Beboerforening
Morten Lynggaard
Burhøjvej 9
7950 Erslev
+45 2784 8073 +45 9774 0313
bjergby@ldr.dk
Til Websiden

Dragstrup Byforening
Niels Bech
Læsbjerg 5
7950 Erslev
+45 6174 3783
dragstrup@ldr.dk
Facebook Gruppe

Elsø forsamlingshus og beboerforening
Gurli Boll
Bysvinget 8, Elsø
7900 Nykøbing Mor
+45 6022 7685
elsoe@ldr.dk
Facebook Gruppe

Erslev Beboer og Erhvervsforening
Tina Jensen
Præstbrovej 116
7950 Erslev
+45 2176 1901
erslev@ldr.dk
Facebook Gruppe

Flade Beboerforening
Margit Hovmøller
Skibstedvej 33, Flade
7900 Nykøbing Mors
+45 6016 8069
flade@ldr.dk
Til Websiden

Fredsø-Lødderup Borger og Kulturhus
Tommy Jensen
Fredsøvej 58
7900 Nykøbing Mors
+45 6170 2288
fredsoe@ldr.dk
Til Websiden

Frøslev og Omegn
Anne Marie Vad
Staghøjvej 17
7900 Nykøbing Mors
+45 3095 2972
midtmors@ldr.dk
Til Websiden

Hvidbjerg og Omengs Beboerforening
Uffe Korsgaard
Agerøvej 12, V Hvidbjerg
7960 Karby
+45 61 72 22 90
hvidbjerg@ldr.dk
hvidbjergmors.dk
Facebook Gruppe

Karby Borgerforening
Søren Christensen
Sensommervej 5
7960 Karby
+45 2333 9583
karby@ldr.dk
Til Websiden

Ljørslev Ørding Beboerforening
Niels Martin Mikkelsen
Tingstedvej 16
7990 Øster Assels
+45 4219 4966
oerding@ldr.dk
Facebook Gruppe

Nordmors Beboerforening
Anne Juhl Lauridsen
Skranderupvej 64
7900 Nykøbing Mors
+45 9774 4774
hejs@ldr.dk
Til Websiden

Redsted Beboerforening
Anja Klausen
Redsted
7970 Redsted
+45 2991 2464
redsted@ldr.dk
Facebook Gruppe

Sdr. Dråby Beboer og Idrætsforening
Jonna Thingvad
Dråbystræde 38, Sdr. Dråby
7900 Nykøbing M
+45 2848 3848
draaby@ldr.dk
Til Websiden

Sundby Mors Samvirke
Laurits Engholm Petersen
Sundbyvej 191, Sundby
7950 Erslev
97 74 60 29
sundby@ldr.dk
Til Websiden

Tødsø Borger og Kulturforening
Lisbet Heltborg Nielsen
Bjørndrupvej 68, Tødsø
7900 Nykøbing M
+45 2182 8786
todso@ldr.dk
Til Websiden

TORF Borgerforening
Nina Andersen
Byvej 1, Fjallerslev
7900 Nykøbing Mors
+45 2074 4366
torf@ldr.dk
Facebook Gruppe

Thorup forsamlingshus – Vestegnens beboerforening
Henrik Krog
Tordenhøjsvej 13
7950 Erslev
+45 2366 9503 +45 9774 6005
thorup@ldr.dk
Til Websiden

Vils og Omegns Borgerforening
Britta Kristensen
Doktorvej 3
7980 Vils
+45 2463 6332 +45 9776 7053
vils@ldr.dk
Til Websiden

Øster Jølby Borger og Erhvervsforening
Jens Hvid
Poulsen Dalsvej 14 st, Galtrup
7950 Erslev
+45 4127 5020
joelby@ldr.dk
Webside
Facebook Gruppe